Polskie Gabiony, Materace Gabionowe

Ogrodzenia gabionowe

 

Gabiony z powodzeniem stosuje się do wykonania nowoczesnych, oryginalnie wyglądających ogrodzeń i płotów gabionowych – poniżej możecie państwo zobaczyć przykłady takiego zastosowania w budownictwie jednorodzinnym.

Największą zaletą ogrodzeń gabionowych jest swoboda ich kształtowania, ponieważ to my decydujemy o ostatecznym kształcie i rodzaju wypełnienia, a może nim być nie tylko różnego rodzaju kruszywo kamienne, ale także szklane z elementami oświetlania LED, drewno itp. co niewątpliwie wpływa na oryginalność i nowoczesny wygląd całej posesji. Poza tym ogrodzenia gabionowe z łatwością dostosowują się do ukształtowania terenu nawet na stromych skarpach czy górskich zboczach.

Ogrodzenia gabionowe – pomysłowe, ekonomiczne, ekologiczne.

 

Gabiony stosuje się także do budowy murów chroniących osiedla mieszkalne przed hałasem ulicznym i zanieczyszczeniami. W miejsce dawnych, tradycyjnych, nieestetycznych obmurowań betonowych, które bardzo szybko ulegają erozji i wymagają systematycznej konserwacji obecnie stosuje się właśnie mury z gabionów, które pełnią jednocześnie funkcję ogrodzeń. Rozwiązania te są rozwiązaniami nie tylko pomysłowymi, ale również ekonomicznymi, albowiem nie tylko nie wymagają cementu, wapna i piasku, ale przede wszystkim znacznie dłużej pozostają w swej pierwotnej formie.

Najwyższa jakość ogrodzeń z gabionów.

 

Ogrodzenia z gabionów wykonywane wg systemu „Jarosz Converters” charakteryzują się tym, że są to oryginalne gabiony – nie panele ogrodzeniowe czy elementy spawane co znacząco skraca okres użytkowania. Nasze rozwiązanie nie wymaga stosowania żadnych zbędnych łączy – profili, kształtowników czy elementów nośnych. Do budowy ogrodzeń z gabionów używamy samych siatek łączonych jedynie za pomocą mało widocznych cetów co pozwala wyeksponować wypełnienie – różnego rodzaju kruszywa kamienne, szklane z elementami oświetlania LED, drewno itp. Decydując się na konstrukcje gabionowe w ogrodzeniach podstawą jest właśnie wypełnienie oraz zastosowany w siatkach drut najwyższej jakości – najlepiej pokryty stopem cynkowo-aluminowym, który odpornością na korozje przewyższa 10-cio krotnie wszelkie elementy ocynkowane (pokrycie stopem ZnAl5 – patrz Technologia) dzięki czemu nasze płoty z gabionów są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Gabiony w ogrodzeniach można z powodzeniem łączyć z innymi elementami. Mogą to być panele kute, przęsła drewniane, ogrodzenia systemowe profilowe itp.

 

Gdzie znajdziesz najlepsze gabiony? U producenta z okolic Wrocławia!

 

Firma Jarosz Converters – producent gabionów z okolic Wrocławia – służy swoim klientom daleko rozumianą pomocą techniczną tak na etapie projektowania, jak też na etapie wykonawstwa (realizacji). Z uwagi na fakt, iż jesteśmy producentem, wszystkie elementy wykonujemy na potrzeby konkretnego klienta. Mimo iż jesteśmy producentem gabionów z okolic Wrocławia wykonujemy ogrodzenia gabionowe na terenie całej Polski, a także zagranicą.

Ogrodzenie z gabionów można też wykonać samodzielnie zamawiając jedynie same siatki i akcesoria do montażu.

 

  e-Katalog

  Piszą o nas


  Cennik

  Historia Firmy

  Kontakt


KONTAKT

Adres do korespondencji:

Jarosz Converters Sp. z o.o.
58-130 Imbramowice
ul. Żarowska 7, Polska

Telefony:

(48) 507 093 029

E-mail: