Polskie Gabiony, Materace Gabionowe

Mała architektura


Gabiony cieszą się coraz większą popularnością jako piękne i funkcjonalne elementy małej architektury przydomowej, ogrodowej czy tez użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie wykonać z nich dosłownie wszystko, a nasi klienci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej spektakularnych rozwiązań.

Kosze gabionowe o oryginalnych kształtach z różnorakim wypełnieniem w rozmaitych kolorach mogą służyć jako podstawy (siedziska, oparcia) ławek wypoczynkowych, rekreacyjnych, czy na przystankach komunikacji publicznej. Świetnie prezentują się także całe komplety ogrodowe, wykorzystywane również w gastronomii, w skład których wchodzą nie tylko siedziska, ale także stoły.

Gabiony z powodzeniem można też stosować jako obudowy wejść do budynków handlowych, zakładów, obiektów infrastruktury turystycznej. Spełniają wówczas rolę swoistej wizytówki. Kosze gabionowe mogą być pomocne w trakcie budowania wjazdów do posesji, czy podjazdów do domów, osiedli, bądź garaży. Mury gabionowe pełnią wtedy kilka funkcji jednocześnie: oporową, wygłuszającą i ozdobną.

Kolejnym ciekawym sposobem na wykorzystanie gabionów są ozdobne murki tarasowe, balkonowe, czy w ogródkach restauracyjnych. Gabiony doskonale sprawdzą się także jako mury ozdobne niwelujące przy okazji hałas np. z przepompowni wody.

Uwagę zwracają klomby, donice czy nawet grille z gabionów. Ponadto można nimi oprawić studnię, media, wykonać kosz na śmieci czy zrobić obudowę śmietników.

Każde z powyższych zastosowań koszy gabionowych można dodatkowo upiększać roślinnością, która sprawia, że elementy małej architektury z gabionów stają się prawdziwymi dziełami sztuki.

Oto kilka przykładów wykonanych przez nas prac.

Ławki

  e-Katalog

  Piszą o nas


  Cennik

  Historia Firmy

  Kontakt


KONTAKT

Adres do korespondencji:

Jarosz Converters Sp. z o.o.
58-130 Imbramowice
ul. Żarowska 7, Polska

Telefony:

(48) 507 093 029

E-mail: